Мийка двигуна

Мийка двигуна (знизу)

Для СТО

З чистим двигуном набагато приємніше працювати — ось чому на деяких автомийках пропонують додаткову послугу — мийка двигуна. Така послуга не дуже поширена, але, іноді, вона просто необхідна. Чистий двигун не зменшує витрату палива, але може уникнути різного роду неприємностей в моторному відсіку.

На гарячому двигуні можуть спалахнути залишки масла і інші рідини. Багато хто помічав, як димлять краплі олії на розпеченому колекторі. Брудний двигун швидше перегрівається, що може привести збільшення зносу силової установки і зменшення в’язкості масла. Може статися коротке замикання, а як наслідок — пожежа. Якщо двигун брудний, то при технічному обслуговуванні під шаром бруду можна не помітити витік масла. При брудному двигуні можливе порушення нормальної роботи електропроводки. За рахунок замасливания збільшується не тільки ризик виходу з ладу, але і її загоряння.

Можна позначити такі причини, коли мийка двигуна знизу необхідна:

• Неможливість визначити конкретний вузол, звідки випливає масло. Тільки після ретельного миття двигуна можна визначити проблемне місце.
• Мийка днища автомобіля на підйомнику. При русі автомобіля повітряні потоки розтягують масла і рідини по всьому днищу. Все це потрапляє на гумові вироби (пильовики ШРУС, рульову рейку, гумку глушника), що призводить до виходу їх з ладу. Така операція полегшує діагностику перед ремонтом двигуна, підвіски і КПП. Використовується спрямований струмінь гарячої води і хімікатів, що видаляють бруд і масла. Мийка двигуна знизу проводиться зі знятою захистом моторного відсіку. Тривалість обробки — 20-30 хвилин.
• При антикорозійного обробці днища автомобіля бітумна мастика буде відшаровуватися пластами, якщо днище буде брудним.
• При продажу автомобіля мийка двигуна просто необхідна.

Якщо ви хочете підтримувати свою машину в ідеальному стані, то хоча б раз на рік, потрібно наводити чистоту і в моторному відсіку. Обслуговувати чистий двигун набагато приємніше і легше знайти несправність.
Є одна причина, по якій така мийка не проводиться — коли на вулиці нижче 5 градусів морозу.

Багато автомобілістів намагаються очистити двигун самостійно. В цьому випадку, найчастіше, вдається домогтися негативного результату. Тому, довірити таку чистку краще операторам СТО, які мають досвід і професійне обладнання.

Замовити послугу — Мийка дна двигуна для СТО ви можете по телефону — +38 (098) 489-52-24