Мийка дна автомобіля

Сьогодні не складає особливо клопотів подбаті про чистоту свого автомобіля. На автомійці Швидко і якісно поміють, почістять зовні и Всередині, під кузовом и під капотом. І все це за відносно невеликі плату.

Дно автомобіля піддається постійно механічних впливів і є вразливою поверхнею кузова. Тут накопичується величезна кількість різних нашарувань — особливо взимку. Борючись з ожеледицею, дороги посипають сіллю, поливають різні хімічними розчинами, що може призводити до утворення корозії на днище автомобіля. Небезпечні такі нашарування, так як вони можуть зменшувати дорожній просвіт. Крім того, накладати захисні мастики потрібно на чисте дно. Якщо нанести на брудне дно, то така операція з нанесення антикорозійного і антигравійної захисту буде марна. Мастика почне відвалюватися шматками, а може і зовсім не пристане.

Способи миття дна автомобіля:

• Автоматичне
• Ручне

Ручна мийка дна автомобіля.

Така чистка здійснюється за допомогою мийок високого тиску. Автомобіль піднімається на підйомнику. Спочатку наноситься піна, яка розм’якшує бруд на днище. Потім все змивається сильним струменем води. В особливо забруднених випадках використовується грязьова фреза, яка крім струменя з високим тиском, ще й обертається навколо своєї осі.
Існують технології, які дозволяють обійтися без підйомника. Для цього потрібна спеціальна насадка, яка може під’їхати під автомобіль.

Автоматична мийка.

Автомобіль, заїжджаючи на мийку, перетинає сигнал з фотоелемента. Автоматично включається подача піни і води на форсунки, які розташовані знизу. Інші форсунки миють колеса, тому що вони розташовані збоку. Через інші форсунки, під тиском, на днище подається вода. Вода проходить замкнутий цикл. Після мийки вона збирається в водозбірники, очищається від шкідливих часток і подається знову на форсунки. Форсунки можуть переміщатися, щоб підлаштуватися під будь-яку висоту коліс автомобіля. Вони можуть подавати воду як вертикально, так і змінювати кут напрямку. Така мийка повністю залежить від електроніки.
Є технології, коли насос використовує нагріту воду. В цьому випадку для нагріву використовується ємність з тенами.
При такій мийці автомобіль може стояти на місці, а може повільно рухатися, поки не закінчиться чистка. Потім, перетинаючи зону дії другого датчика, система відключається і ваша машина йде на сушку днища.