Нанесення захисного покриття для кузова

З приходом осені, а потім і зими — кожен автомобіліст замислюється — як захистити кузов автомобіля від усіх пошкоджень, які тільки можуть бути. Співробітники автомийок пропонують такий спосіб захисту — нанесення і обробка твердим воском. Віск виступає в якості консерванту, дозволяє зберегти колір і продовжити життя кузову. Якщо обробити кузов воском, то при русі вода не буде затримуватися, а буде просто стікати, не залишаючи розлучень. Такий віск заповнює всі тріщини і пори в шарі фарби, створює захисну плівку, тим самим запобігає кузов від виникнення корозії.

Automagic

Soft 99

Нанокерамика

Тефлон

Віск від японської фірми soft 99 володіє хорошим водовідштовхувальною дією.

Поліролі-покриття компанії soft 99 містять такий полімер, який за своїми властивостями перевершує тефлон. Завдяки своїм складом, він захищає кузов настільки, що витримує багаторазові мийки найпотужнішими, здавалося б непридатними для миття автомобілів, хімічними засобами. Ця паста призначена для лакофарбових покриттів автомобіля світлих тонів, металік, перлинних і золотистих відтінків. Захисний шар тримається протягом 3-х місяців. Крім захисту від навколишнього середовища, віск soft 99 надає поверхні глянцевий блиск.

Застосування воску і схема полірування:

• Поверхня кузова повинна бути вимита і висушена.
• Відкрити банку.
• Змочити губку і добре віджати.
• Нанести віск на губку, зробивши 2-3 кругових руху.
• Тонким шаром нанести губкою на поверхню. Розтерти. Ділянки нанесення повинні бути маленькими. Віск можна наносити на гарячу поверхню.
• Підсушити 5-10 хвилин.
• Відполірувати поверхню м’якою тканиною до блиску.
• Після закінчення нанесення, ретельно закрити банку.

На автомийках така процедура займає від 3 до 4 годин. Це самий простий і швидкий спосіб: нанесли, висушили, відполірували. Віск наноситься вручну, так як тепло від рук активізує його компоненти.
Обробку воском soft 99 потрібно робити якомога частіше. Щоб переконатися, чи є віск на поверхні кузова, досить бризнути кілька крапель. Якщо вода, утворюючи крапельки, відскочила -то все в порядку. Ну а, якщо такого ефекту немає, то пора знову обробити.
При проведенні періодичної обробки воском, ваш автомобіль отримає покращений зовнішній вигляд і створить на поверхні кузова захисну плівку.