Полірування

Хочете, щоб заводське лакофарбове покриття блищало навіть через роки інтенсивної експлуатації машини? Зверніться в компанію «Десятка»! Ми виконаємо професійну полірування кузова авто за вигідними цінами. Залежно від обраного складу, ця послуга допоможе запобігти утворенню подряпин і відколів або усунути наявні дефекти ЛФП.

Полірування кришки багажника

Ціна полірування кузова

Багатьох цікавить питання, скільки коштує полірування кузова автомобіля в Києві. Багато в чому це залежить від обраного матеріалу. Різниця полягає в терміні служби і експлуатаційних якостях. Ціна самих робіт по поліровці авто від цього вибору практично не залежить. На неї впливає лише площа оброблюваної поверхні.

Особливості відновної поліровки кузова автомобіля

Якщо автомобіль втратив свій первинний зовнішній вигляд через численні подряпин, замовте полірування кузова. Ця операція допомагає видалити всі дефекти ЛКП: від дрібних і ледь помітних до серйозних, що кидаються в очі.

При класичному підході до відновної полірування машини використовуються абразивні пасти. Вони знімають верхній шар лаку завтовшки в 3-5 мікрон. Це гарантовано позбавляє вас від подряпин. Однак часте застосування саме такого способу истончает ЛКП, що знижує його стійкість до корозії.

Саме тому останнім часом стала популярна безобразивних полірування кузова автомобіля. При цій процедурі використовуються спеціальні пасти, які усувають всі видимі дефекти без значного стоншування шару лаку.

Безобразивна полірування кузова автомобіля від подряпин коштує трохи дорожче. Однак ця процедура дозволяє підтримувати відмінний зовнішній вигляд без шкоди для ЛКП.

Професійне полірування кузова автомобіля

Робота з кузовними деталями вимагає акуратності і суворого дотримання технології. Будь-яке порушення підвищує ризик утворення нових дефектів на лакофарбовому покритті. Саме тому автополіровка повинна виконуватися з використанням професійних інструментів і паст в приміщенні, яке виключає можливість нагріву кузова. Це дозволить контролювати ступінь впливу пасти або наноситься складу на шар лаку.

Перш ніж приступити до полірування, автомобіль слід підготувати до процедури. Для цього необхідно очистити оброблювану частину кузова від всіх забруднень. Просто змити пил недостатньо: потрібно також видалити сліди комах, бітумні плями, розводи від бензину та ін. Ці забруднення згубні: вони можуть зруйнувати ЛКП, якщо домісити до полірувальної пасти або будуть покриті захисним складом.

При локальній полірові авто потрібно захистити сусідні деталі від впливу складів. Для цього вони тимчасово покриваються плівками і спеціальними клейкими стрічками, які потім видаляються, не залишаючи слідів.

Полірування машини від подряпин проводиться в три етапи:

  • використовується жорсткий коло, який усуває глибокі пошкодження ЛКП;
  • застосовується середньозернистий паста для згладжування дрібних, ледь помітних дефектів;
  • проводиться фінішна автополіровка для додання кузову блиску.

Після цього також рекомендується нанести захисне покриття, щоб закріпити результат. Однак ця процедура залишається вже на розсуд власника.

Захисна поліровка автомобіля

Підготовка машини до експлуатації в українських умовах і захист її кузова від можливих ушкоджень особливо актуальна для нових автомобілів. Збереження заводського ЛКП збільшує цінність транспортного засобу. Крім того, задоволення від володіння автомобілем, який виглядає так, ніби тільки зійшов з конвеєра, не порівняти ні з чим.

Взимку кузов також знаходиться в небезпеці. З-під коліс інших машин на нього летить бруд, а разом з нею — і хімічні склади, якими обробляють дороги. Вони можуть викликати потускнение лаку і спучування фарби.

При захисної поліровці кузова автомобіля він покривається додатковим полімерним шаром. Матеріал прозорий і надає особливого блиску металевих деталей. Саме цей шар приймає на себе всі механічні дії і захищає кузов від подряпин.