Хімчистка

Хімчистка автомобіля в Києві — Автомийка «Десятка»

Автомобіль — це серйозна покупка в вашому житті, до який ви готуєтеся досить ретельно. Дуже часто авто — це доповнення до вашого стилю, образу. Автомобіль — це засіб, що говорить про ваш статус, який повинен бути бездоганний. Брудний автомобіль не може бути бездоганним, як і не може підкреслити ваш статус, тому, тримати машину в чистоті досить важливо в наш час.

Ціни на хімчистку автомобіля в Києві

Найменування послугКлас 1Клас 2Клас 3Клас 4
Хімчистка автомобіля* (все включено)від 2500від 2500від 2800від 3000
Хімчистка одної плямивід 100від 100від 100від 100
Хімчистка коврика (за одиницю)*60606060
Хімчистка стелі*від 300від 300400Дог.
Хімчистка торпеди і консолі авто*від 200від 200від 250від 250
Хімчистка полу*650від 650від 650від 650
Хімчистка сидіння (за одиницю)*від 250від 250від 250від 250
Хімчистка сидінь*від 1000від 1000від 1000Дог.
Хімчистка багажного відсіку*від 300від 300від 300Дог.
Хімчистка карти (одно місце)*від 100від 100від 100від 100
Хімчистка пластика салону*Дог.Дог.Дог.Дог.
*ціна на даний вид послуг може бути змінена і призначається старшим зміни виходячи зі стану автомобіля

Експлуатація автомобіля позначається не тільки на його деталях, але і на зовнішньому і внутрішньому вигляді. Якщо зовні автомобіль можна вимити звичайною водою, то салон автомобіля все частіше вимагає хімчистки автомобіля. Однозначно можна стверджувати, що після повної хімічної обробки авто, салон автомобіля стане яскравішим, а що найголовніше — чистіше.

Автохімчістка все частіше є просто необхідною процедурою, до якої є свої деякі нюанси і методи підходу, тому, коли вирішують зробити хімчистку в автомобілі, попередньо машину варто вимити начисто, після того як машина чиста, з неї потрібно прибрати всі зайві речі, причому запасне колесо теж є в даному випадку зайвим. Після того як все прибрано, потрібно вичистити салон звичайним пилососом, після чого переходити до хімчистці автомобіля.

Процедура хімчистки автомобілів, як правило, починається зверху вниз. Тобто, з очищення стелі від різних небажаних плям, спускаючись по оббивці сидінь, переходячи на автомобільні килимки. В автомобілі очистку проходять всі його елементи інтер’єру, включаючи пластик.

Ви можете скоротити витрати, а можливо і зовсім не звертатися до подібних послуг, якщо своєчасно очищати салон автомобіля від забруднень, від пилу і інших небажаних утворень. При самостійному догляді, після очищення, салон слід обробити спеціальною рідиною, якщо салон шкіряний, а тканинний салон, потрібно обробляти так званим «імпрегнатом» — захисне покриття, яке досить ефективно і водостійкість, яке здатне перешкоджати електролізаціі частин салону, перешкоджає проникненню в оббивку салону жирних складів напоїв, їжі і т. п.

Результат після таких процедур просто вражає, видалення плям в салоні автомобіля процес трудомісткий, але він виправдовує вкладення. Сьогодні багато професійних автохімчісток, які можна знайти практично в будь-яких містах: Харків, Дніпропетровськ та ін, ми ж надаємо послуги автохімчісткі в Києві, на буд. В. Гавела 10 (Лепсе, 10).

Ціни на автомобільну хімчистку одні з найменших в Києві, а якість завжди на висоті. Вибираючи нашу автомийка «Десятка», ви довіряєте своє «залізного коня» професіоналам.